Temat: Ładny i dobrej jakości drewniany plac zabaw do ogrodu dla dzieci

Hej! Czy powiecie mi może gdzie mogę kupić ładny i solidnie wykonany drewniany plac zabaw do ogrodu? Moje dzieci proszą mnie i proszą o coś takiego i w końcu zasłużyły aby im taki prezent sprawić. Teraz musze tylko znaleźć odpowiedniego producenta takich rzeczy i dlatego proszę Was o pomoc.

2

Odp: Ładny i dobrej jakości drewniany plac zabaw do ogrodu dla dzieci

Dołączam się do tych poszukiwań, z żoną też planujemy się rozejrzeć za czymś takim do ogrodu, ale wolimy kupić coś z polecenia niż po prostu szukać w internecie.

3

Polecam w takim razie zajrzeć tutaj: http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/. Robią naprawdę fajne i bezpieczne place zabaw z drewna do ogrodu. Moje dzieciaki są nim zachwycone i my z mężem też, bo konstrukcja jest stabilna i bezpieczna, a drewno dobrej jakości i dobrze zaimpregnowane, bo nie psuje się od zimna i wilgoci.

4

Też polecam place zabaw produkowane przez RSC BIS Sp. z o.o., to naprawdę solidna firma, której warto zaufać. My się zdecydowaliśmy na ten zakup już kilka lat temu i plac zabaw nadal stoi i nadal jest w świetnym stanie.