Temat: Poszukiwane kurtki damskie zimowe North Face!

Cześć forumowicze, poszukuję kurtki damskiej od firmy North Face w dobrej cenie. Niestety, ale w moim małym mieście nie sprzedaje się produktów tej marki, a uparłam się, aby mieć właśnie od nich. Najlepiej jakby udało się znaleźć jakiś sprawdzony sklep internetowy, bo wyjazd do miasta, żeby później okazało się, że jednak ich nie ma, nie jest okej. Czy ktoś może coś polecić?

2

Odp: Poszukiwane kurtki damskie zimowe North Face!

Ostatnio z żoną zamawialiśmy dla niej i dla córki właśnie od marki North Face kurtki damskie zimowe. Przyznam szczerze, że jakość wykonania kurtek jest najlepsza. Nie dość, że nie przemakają to jeszcze szczelnie zatrzymują ciepło. Żona zdecydowała się na konkretnie ten model http://napieszo.pl/kurtki-damskie-zimow … a-dam.html i właśnie z tego sklepu zamawialiśmy.

3

Wielkie dzięki za link. A jak z obsługa i przesyłką? Jak towar? Wszystko się zgadzało z zamówieniem?

4

Tak. Jak najbardziej wszystko było w porządku. Przesyłka przyszła dobrze zapakowana, w krótkim terminie od zamówienia i wpłaty no i co najważniejsze kurtka zgadza się z tą, którą wybraliśmy, czyli jest to oryginalna parka z podszewką.

5

Cześć, ja także mogę polecić produkty ze strony napieszo.pl. Sama jakiś czas temu kupiłam kurtkę North Face z ich sklepu i dokładnie była ona tym czego się spodziewałam. W pełni oryginalnym produktem, jest wygodny, przystosowany do niskich temperatur i co najważniejsze posiada wypełnienie z gęsiego puchu, dzięki czemu jest ona świetnym izolatorem ciepła. Zresztą miałam delikatny problem z wyborem rozmiaru, bo nie wiedziałam na jaki się zdecydować i wtedy telefon i rozmowa z obsługą bardzo pomogła. Pełen profesjonalizm.

6

Jeśli masz zamiar używać kurtki nie tylko w mieście, ale też w górach to z pewnością warto wybrać ten model bo posiada membranęDryVent, dzięki czemu nie przepuszcza wilgoci i nie przemaka. Przydatne na stoku.

7

Bardzo wam dziękuję!