Temat: Orientujecie się, jaki jest cennik dentystów w Warszawie?

Cześć! W ciągu całego życia byłam u dentysty zaledwie kilka razy. Jednak w życiu musi być zachowana równowaga, i jak do tej pory nie miałam potrzeby leczyć zębów – tak teraz do leczenia jest kilka naraz. Chciałabym wybrać dentystę, który przyjmuje prywatnie, bo na fundusz bardzo długo się czeka. Ja natomiast chcę to wszystko załatwić w miarę szybko. Zastanawiam się, jak ma się sprawa cenników.

2

Odp: Orientujecie się, jaki jest cennik dentystów w Warszawie?

Ja również wolę dentystę, który przyjmuję prywatnie, jakoś łatwiej jest mi zaufać usługom takiego lekarza.

3

Jeśli potrzebny jest Ci dentysta Warszawa cennik proponuje na elastycznych zasadach. Zazwyczaj nie ma tak, że są sztywne kwoty, ustalone z góry. Najczęściej podane są w pewnym przybliżeniu. Zresztą: http://www.dental-gallery.pl/cennik.html znajdziesz orientacyjne ceny, ja uważam że są optymalne i zawsze chodzę do tego dentysty.

4

Także trafiałam na ceny przybliżone i to jest super, ponieważ pacjent ma wrażenie, że dentysta traktuje jego przypadek jako indywidualny i zajmuje się nim wyjątkowo.

5

W klinice dentystycznej którą wskazałam wyżej, tak właśnie jest. Ja ze swojej strony polecam.