1

Temat: Czy ktoś wie jak wygląda cennik budowy hali stalowej?

Szukam gdzieś w sieci narzędzia, które pozwioli mi oszacować przynajmniej wstępnie koszty, jakie mogę ponieść w związku z budową hali propdukcyjnej, wykonanej ze stali. Chodzi o taką hale z panlei, które szybko się buduje. Niestety nigdzie nie mogę takiego narzędzia znaleźć, a bardzo by się przydało. Może ktoś ma dostęp do takiego kalkulatora?

2

Odp: Czy ktoś wie jak wygląda cennik budowy hali stalowej?

Pewnie najszybciej znaqjdziesz w firmach budowlanych...

Go west!

3

Tam to na pewno, z tym, że nie każdy bedzie chciał udostępnić to szerszemu gronu. Ale na przykład w firmie Solid takie narzędzie jest ogólnodostępne zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych klientów. Z łatwością oszacujesz wiec jakie koszty mogą z takiej budowy wyniknąć.

4

Dziękuję za tą informację, bo już myślałem, żę nie uda się nic znaleźć i bede musiał za tką wycenę znowy zapłacić. A na razie to się tylko do budowy chciałem przymierzyć pod względem finansowym. Wiadomo, jak bedzie zbyt drogo to będe musiał się przestawić na wynajem, albo wymyślę coś innego.

5

Powim Ci jedno, że najbardziej opłacalne w budowie są hale stalowe cennik jest oczywiście różny w zależności od tego jaka to ma być hala i gdzie ma powstać. Ale jednak firma robi to zawsze szybko i w atrakcyjnej cenie. Zobacz tutaj http://solidhale.pl/kalkulator/ jak niskie koszty są z tym związane.