Temat: Czy możecie polecić jakąś firmę sprzątającą w Stalowej Woli?

Witam wszystkich. Posiadam bardzo duży dom w Stalowej Woli i w związku z tym poszukuje firmy sprzątającej, która raz w tygodniu, czasem może nawet dwa razy zajęłaby się generalnymi porządkami. Chciałabym wynająć firmę godną zaufania, gdzie pracują osoby odpowiedzialne i oczywiście znające się na swojej pracy. Czy ktoś z Was może mi coś polecić?

2

Odp: Czy możecie polecić jakąś firmę sprzątającą w Stalowej Woli?

Cześć, ja wynajmuje fajną firmę zajmującą się profesjonalnym sprzątaniem w Stalowej Woli i muszę przyznać, że  są bardzo profesjonalni w tym co robią i zdecydowanie godni zaufania. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy i z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić. Więcej informacji o nich znajdziesz pod tym adresem: www.luxelike.pl/atuty.html, gdzie dokładnie opisali dlaczego właśnie ich warto wybrać.

3

Witajcie, zgodzę się z moją poprzedniczką co do proponowanej przez nią firmę. Razem z żoną wynajmujemy ich od jakiegoś czasu do sprzątania naszego domu. Także znajomi korzystają z ich usług i wszyscy są zadowoleni.

4

Witaj. Faktycznie firma jest godna polecenia. Działają także na terenie Rzeszowa, dlatego zdecydowałam się na ich usługi. Mają bardzo profesjonalny sprzęt, dzięki czemu sprzątają bardzo efektywnie i szybko.

5

Dziękuje Wam za odpowiedzi. A czy jeszcze ktoś z Was może mi powiedzieć jakie oferują usługi? Chodzi mi dokładnie o zakres zadań, którymi się zajmują?

6

Firma ma dostępne pakiety sprzątające, które sobie wybierasz. Zajmują się kompleksowym sprzątaniem domu, więc na pewno się nie zawiedziesz. Warto zajrzeć na ich stronę internetową pod tym linkiem: http://www.luxelike.pl/oferta.html, gdzie umieścili dostępne pakiety i to co się w nich znajduje.

7

Zakres usług tej firmy jest bardzo duży, ja akurat korzystam z pakietu dla posiadaczy zwierząt, który obejmuje pakiet podstawowy plus dokładne czyszczenie z sierści dywanów i kanap.

8

Firma bardzo fajna i godna polecenia. Mają duży wybór usług, ja korzystam z tego dla alergików ze względu na syna.