Temat: Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Hejka! Ratujcie mnie – potrzebuje jakies ciekawe gadżety erotyczne dla mężczyzn, bo mi się sypie kilka okazji.

Odp: Gadżety erotyczne dla mężczyzn

A jakie to okazje?

3

Jeden kumpel będzie miał 40-stke za miesiąc, wiec chcemy mu zrobić jajcarski prezent, a drugi ma kawalerski wieczór, a mój facet razem z kolegami, zamiast wziąć sprawy w swoje rece, to mnie umaił tym tematem. Wiec ratunkuuuuu!!

4

No to co powiesz na kupno wibratora dla mężczyzn dla kolegi, który jest przed zeniaczką? Ostatnio taki wlasnie gadzet zamowilismy dla jednego z kumpli z mojej paczki, który w miniony weekend slubowal. Ale miał mine jak to zobaczyl hahahaha;)

5

Domyslam się smile)))))))) mysle, ze nasz kumpel tez padlby na widok takiego wibratora wink) a co dla drugiego kumpla?

6

Może wyszukać mu w sklepie online masturbator? Wiem, ze niektórzy mogą uznac te zabawke za trochę hardcorowa, ale może się przydac facetowi po 40-stce ;PPPP

7

Pomysł do rozważenia. To jeszcze poproszę o jakies wskazówki typu jak i gdzie to zamówić? No i żeby było dyskretnie, bo się nie wytlumacze moim rodzicom, z którymi mieszkamy na co dzień.   

8

Skoro zaakceptowali, ze mieszkacie u nich pod dachem, bez slubu, to z gadżetami nie powinno być tym bardziej zadnego problemu :PP

9

no wlasnie niekoniecznie :PP

10

No dobra. Jest taki sklep erotyczny: MyRedRoom.com.pl, gdzie klikasz produkt jak na innych zakupach w sieci, wpada do koszyka, płacisz, a przesylka jak przychodzi, to nie wyróżnia się niczym, co mogloby zdradzić jej zawartość. Ot cala filozofia! 

11

Rzeczywiscie!. Okej, wielkie dzieki, działam!