Temat: Czy macie godny polecenia gabinet kosmetyczny?

kiedys opalalam się w solarium i moja skora tego jednak nie polubila zreszta hyba rzadna skora tego nie lubi no i chciałabym żeby ja teraz troche zregenerowac. Czy macie godny polecenia gabinet kosmetyczny? No zalezy mi na miejscu gdzie mi tez nie zrobia krzywdy. Czy znacie cos takiego?

2

Odp: Czy macie godny polecenia gabinet kosmetyczny?

no generalnie od opalania to się robia zmarszczki i w ogole to rozbija kolagen  w skorze z tego co wiem to może po prostu poprzyjmuj tez jakis kompleks witamin żeby ja troche zregenerowac bo to jednak nei jest zdrowe tak skore katowac słońcem no i solarium to przeciez samo zlo.

3

Ja jak szukałam gabinetu kosmetycznego to po prostu porównywałam oferte i naap wno trzeba szukac dobrych specjalistwo bo ze skora nie ma żartów można skonczyc z takimi bliznammi i w ogole wyglądać jak potwor ze ja wole szukac dłużej ale znaleźć cos konkretnego no i wlasnie znalazłam gabinet z roznymi zabiegami tez była mezoterapia ja z ja mialam robiona tu info o takich zabiegach http://lenis.pl/mezoterapia-anti-aging/ bo akurat ja pracuje z ludzmi i wyglad tez ma znaczenie nei da się kryc .

ale przeciez każdy z nas w zasadzie pracuje z ludzmi wiec nie wiem o co kaman po prostu trzeba o siebie dbac i już nie ma co tu debatowacp o prostu ja robie demakijaż na noc czasem masaz skory i wystarcza a skora jest ladna : )

5

a jak robisz masaz twarzy? cwiczys miesnie czy tylko dotykasz skory?

u mnie masaz skroy to podstawa wink biore nawet oliwę z oliwek jak nie mam już zadnego oleju arganowego do masazu. Wsyatrcza kilka minut codziennie i sa tego efekty wiec wg mnie warto tez z tego korzystac no ale to obok zabiegow kosmetycznych profesjonalnych

7

tez tak mysle bo jednak skora to wymaga zadbania i już a nie jak nie którzy pala i pija przez 20 lat a potem zdziwienie ze szara skora no a jak miałaby nie być szara? może ma być w kolorze teczy?

nie przesadzaj tongue hehe po prostu pic duzo wody i zdrowo jesc  : )

9

masz absolutną rację ; )