Temat: Lubicie podróżować?

Ja uwielbiam, ale nie z biurem podróży, tylko samodzielnie, z plecakiem, zwiedzając kraje bez upiększeń dla turystów i poza kurortami smile A wy?

Odp: Lubicie podróżować?

Ja też chciałabym tak jak piszesz ale jednak przeraża mnie to i dlatego jeżdżę z biurami podróży, dobre i to a przynajmniej nie muszę się martwić o formalności. Indie marzą mi się od lat ale nawet nie planuję wyjazdu właśnie ze względu na takie utrudnienia sad

3

Szkoda.. wydaje mi się że chyba jednak warto się trochę pomęczyć żeby tam być i mieć niezapomniane wspomnienia smile

4

No co wy dziewczyny, przecież wcale nie trzeba się męczyć, na wszystko jest sposób smile przecież można znaleźć firmę która zajmuje się pośrednictwem i pomocą w uzyskiwaniu wizy, wtedy nie trzeba się niczym martwić ani w niczym się orientować smile Mój chłopak tak sobie załatwiał biznesową wizę na Białoruś w Expowiza i wszystko było w jak najlepszym porządku, duzo osób z takiej opcji korzysta więc polecam tylko dowiedzieć się jak to działa i planować wymarzony wyjazd smile Na drodze nie może stanąć wiza Indie są zbyt piękne! smile

5

Ciekawe, trzeba będzie się temu bliżej przyjrzeć smile dzięki za info