Temat: Jakie lustro zakupić?

Witajcie! Przeprowadzam się do nowego domu. Pragnę, żeby moje gniazdko prezentowało się jakoś nowocześnie. Zastanawiam się nad powieszeniem czegoś na ścianach. Możliwe, że w tej sprawie fajnym sposobem byłoby ładne lustro dekoracyjne. Dodatkowo zastanawiam się również nad jakimś obrazem. A Waszym zdaniem czym mogłabym udekorować ściany w mieszkaniu?

2

Odp: Jakie lustro zakupić?

Uważam, że jest mnóstwo super pomysłów na przyozdobienie ścian w mieszkaniu. Wiem to z własnego życia. Od dawna fascynuję się architekturą wnętrz. Sądzę, że dobrze udekorowany dom będzie przyciągał. Ostatnimi czasy pragnęłam zakupić sobie oryginalne lustro do pokoju sypialnianego. Nigdzie nic nie mogłam odnaleźć. Aż pewnego razu wpadłam na pewną witrynę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 która okazała się być własnością firmy Evolution Home. Przyznam się, że byłam pod wrażeniem ich wielkiej oferty, a przede wszystkim niskich cen. Jednakże najbardziej uradowało mnie to, że tam znalazłam lustro ze snów. Od razu kupiłam. W ciągu dwóch dni było u mnie. Pięknie dekoruje moją ścianę. Polecam z czystym sumieniem tę firmę!

3

Przecież to norma, że można odnaleźć mnóstwo dobrych rozwiązań na ozdobienie ścian w chałupie. Ja jak pragnęłam posiadać coś nowoczesnego u siebie, to wpadłam na pomysł, że obraz przestrzenny to będzie dobre rozwiązanie. Ekspresowo rozwiązałam swoje problemy. Dlatego nie czaję tej rozmowy. Lecę na inne forum dyskusyjne.

4

Hmmm? A chyba lepiej obraz zamontować? Teraz od cholery obrazów w praktikerze i na necie… Bardziej musi się szacować, bo to jakieś plakaty się w rame wpycha i koniec. Czyli… pokombinujcie… Ja wole w mieszkaniu niskim kosztem dekorować.

Go west!

5

Kupiłem narzeczonej na rocznicnę dwa lustra w ramie Oria Medium. Pierwsze powiesiła w gościnnego, drugie trafiło do garderoby i od tamtej pory bez przerwy widzę u siebie festiwal nowej spódnicy. Lustra spoko, o ile rachujecie też opisane niebezpieczeństwo :-P

Podejmowane dyskusje na forach są pomocne. Nie raz rozważałam co mogłoby być ciekawą dekoracją na ścianę do mieszkania. Nawet niedawno trafiłam na dobry sklep internetowy, w którym oferują rozmaite dekoracje. Muszę koniecznie to dobrze przestudiować, gdyż chciałabym sobie kupić obraz do pokoju sypialnianego. No cóż, muszę to mocno przemyśleć.