Temat: Czy warto mieć przewijak a jak tak to jaki?

Wydaje mi się że to dośc nowoczesny wymysł i w sumie nie wiem czy jest potrzebny. Czy nie jest to tylko marketingowy zabieg

2

Odp: Czy warto mieć przewijak a jak tak to jaki?

Ale to można powiedzieć o wielu produktach. Nie tylko dla dzieci smile nie wszystko jest koniecznie potrzebne ale jak to masz to znacznie ułatwia życie. jak dla mnie przewijak jest bardzo przydatny. Pamiętam jak moja młodsza siostra była mała i jej przewijanie zajmowało masę czasu bo najpierw mama musiała przygotować grunt smile z przewijakiem jest łatwiej szybciej i higieniczniej

3

To też jeszcze zależy o jakich przewijakach mówimy. Miękki moim zdaniem jest bardzo przydatny. Ale sztywny to już kaprys moim zdaniem i chyba bardziej element wystroju dziecięcego pokoju jak ktoś chce mieć tak świetnie urządzony. Sztywny przewijak zajmuje niepotrzebnie miejsce a zabawy z zakładaniem, ściąganiem i praniem pokrowca jest o wele więcej. Więc miekki jak najbardziej polecam

4

Nie wiem czy to nie jest niepotrzebny wydatek… jakoś dawniej kobiety sobie radziły

5

Oczywiście że możesz przewijćk dzieciaka na przykład na łóżku klęcząc przy nim. I tak jak pisałam wcześniej, porozkładać pod nim pełno jakichś prześcieradeł. Ale jak będziesz mieć przewijak to możesz go położyć na przykład na komodzie czy gdzie ci wygodnie a twój kręgosłup będzie ci za to bardzo wdzięczny smile poza tym chyba nie wiesz ile przewijaki miękkie kosztują smile zobacz tutaj https://wyprawkowy.pl/przewijaki-116. Moim zdaniem to śmieszna cena. A przecież to się nie zużywa tylko masz przez cały czas kiedy dziecko korzysta z pieluch

6

Czyli co, polecacie zdecydowanie przewijak kupić i zdecydowanie miękki tak?

7

To taki wybierzesz rodzaj to już zalezy od twoich preferencji, do sztywnego musisz dokupić pokrowiec, na wyprawkowy.pl też znajdziesz dużo takich produktów i w bardzo atrakcyjnej cenie. Niektórzy uważają że takie rozwiązanie jest jeszcze bardziej higieniczne. Ja cenię sobie miękki i taki mogę polecić ale sądzę że lepiej mieć obojętnie jaki niż wcale smile zresztą jak sama widzisz nie jest to żaden duży koszt a używanie bardzo wygodne

8

Ok, no to już wiem, dziękuje bardzo smile