Temat: Koza czy kominek, co lepsze?

Hejka wszystkim! smile Urządzam swój nowy dom i obecnie padło na salon. Od jakiegoś czasu zastanawiam się z narzeczonym nad kominkiem i ostatecznie zdecydowaliśmy, by go mieć w salonie. Myślę, że docenimy to szczególnie zimą i jesienią, gdy za oknem ziąb, a w domku przytulnie wink Ale do rzeczy. Robiąc bardzo wstępne poszukiwania dowiedzieliśmy się, że do wyboru mamy nie tylko kominek, ale także tzw. kozy. I tu pytanie do was, a właściwie do tych, którzy stali przed podobnym dylematem. Do wybraliście i dlaczego? Będę wdzięczna za sugestie, podpowiedzi i porady.

2

Odp: Koza czy kominek, co lepsze?

nawet nie wiesz jak się cieszę, ze zadałaś to pytanie, bo też sę nad tym zastanawiam! Mam nadzieje ze ktos nam pomoze smile

3

Wiesz co, wydaje mi się ze ciezko tu mowic ze ktorys z nich jest lepszy czy gorszy. Kazde z nich ma swoje wady i zalety, i obydwa z nich sprawdzaja się po prostu w innych rodzajach pomieszczen. Mowiac w wielkim skrocie, koza lepiej sprawdzi się w pomieszczeniu malym, w którym nie ma zbyt wiele miejsca dla takiego typowego komina. Zaleta kozy jest tez to, ze daje troche wiekszy wybor gdzie ja postawic, bo standardowy kominek musisz stawiac w kominie. I to by chyba było na tyle smile

4

Zgadzam się z poprzedniczką. Dodam właściwie tylko tyle, że ja jak zastanawiałem się co będzie lepsze w moim mieszkaniu, czy koza czy kominek, to przekonała mnie koza ze względu na to, że pozwalała mi uniknąć kłopotliwej i długiej instalacji itd. Jak chcesz poznać więcej szczegółów to polecam tę stronkę: https://kozakominek.pl/9407/koza-czy-kominek/ . Też z niej korzystałem gdy podejmowałem decyzje co wybrać dla siebie.

5

Serdecznie wam dziękuje za odpowiedzi smile

6

Ja jakiś czas temu też brałem kozę, żeby nie przesuwać całej instlacji domu i jestem bardzo zadowolony więc to jedno z lepszych rozwiązań:)

Go west!

7

teraz to już jestem niemal pewna że wybiorę kozę, bo w moim domu faktycznie każdy metr jest ważny bo nie jest on aż tak duży. No i te kozy wyglądają super!