Temat: Modlitewnik Jana Pawła II – poszukuję sklepu, w którym go dostanę.

Macie może jakieś sprawdzone wydawnictwo, które ma w swojej ofercie modlitewnik Jana Pawła II? Moja mama bardzo szuka bardzo by chciała taki dostać, ale niestety mówi, że się rozglądała i pytała już w kilku miejscach, ale niestety nie mają. Jak macie jakieś namiary na sklep internetowy czy coś takiego to proszę podajcie link.

2

Odp: Modlitewnik Jana Pawła II – poszukuję sklepu, w którym go dostanę.

Jakie to miłe jak się dzieci o rodziców troszczą i szukają dla nich nawet takich rzeczy, pierdółek wręcz mogłoby się wydawać, a dla wielu osób, w tym pewnie dla twojej mamy właśnie, to przecież bardzo ważne smile Nic tylko podziwiać taką postawę

3

No „pierdółką” to bym tego nie nazwała, ale dziękuję bardzo za słowa pochwały, myślę, że od tego ma się rodzinę, a przede wszystkim dzieci i to nic nadzwyczajnego, ale dziękuję i tak smile

4

Nie ma za co, a pani podejście pokazuje tylko, że dobrze panią mama wychowała, na porządną osobę.

5

Ale szukasz modlitewnika z modlitwami do Jana Pawła II czy z modlitwami Jana Pawła II czy może takie dwa w jednym Cię by interesowało?

6

Właściwie to chyba najlepsze byłoby takie dwa w jednym, tak mi się wydaje. Fajnie jakby był to taki zbiór modlitw do JPII i tych, które są jego autorstwa też. Da się coś takiego znaleźć?

7

Jak najbardziej się da, Jan Paweł II modlitewniki ma różne, sporo tego jest wydane, szczególni w naszym kraju, gdzie jednak odgrywa on znacznie większą rolę niż dla innych katolików. Mimo wszystko to nasz rodak, nasz papież. Polecam Ci kupić ten tutaj: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modli … -pawla-ii/. Prosty w prze-kazie, z krótką biografią, z modlitwami do Jana Pawła II i z jego modlitwami.