Temat: Orientujecie jak wygląda endoskopia gardła w Bydgoszczy – gdzie ją warto zrobić?

Sytuacja wygląda w taki sposób że mój tata ma dość rozrośnięte polipy w okolicy krtani. Stanowią one dość poważny problem z jednoznacznym wskazaniem do zabiegu chirurgicznego. Ponoć najlepiej robić to endoskopowo więc chciałabym iść z ojcem do kogoś kto się tym zajmie na dobrym poziomie. Rady?

2

Odp: Orientujecie jak wygląda endoskopia gardła w Bydgoszczy – gdzie ją warto zrobić?

Wydaje się że akurat w Bydgoszczy nie powinno z tym być kłopotu, zawsze mieliśmy na miejscu wszechstronną kadrę medyczną. Mam nadzieję że uda Ci się kogoś znaleźć, pożycz tacie zdrówka!

3

Odp: Orientujecie jak wygląda endoskopia gardła w Bydgoszczy – gdzie ją warto zrobić?

Polipy niefajna sprawa ale zawsze lepsze to niż jakiś nowotwór. Po usunięciu zazwyczaj nie ma żadnych powikłań i pacjenci w miarę szybko wracają do normalnego funkcjonowania. Bądź dobrej myśli smile

Go west!

4

Specjalistą dość wysoko notowanym w temacie operacji endoskopowych gardła jest dr Piotr Winiarski. Można sobie w necie sprawdzić opinie na jego temat i zdecydowana większość z nich jest entuzjastyczna.

5

To już od dawna wiadomo, że jak z gardłowymi rzeczami to najlepiej do niego... Zresztą można poczytać tu: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/operacje-krtani.html. Jak się jest w ręku dobrego fachowca to nastawienie do zabiegu i całego leczenia jest zupełnie inne. Tu jest taka właśnie sytuacja. W takim temacie jak endoskopia gardła Bydgoszcz nie ma raczej równie dobrego operatora.

Słyszałam o tym lekarzu pozytywne zdania – ponoć bardzo serdeczny wobec pacjentów co jest raczej rzadkością w tych czasach i w tym pokoleniu lekarzy.

7

Słyszałam o tym lekarzu pozytywne zdania – ponoć bardzo serdeczny wobec pacjentów co jest raczej rzadkością w tych czasach i w tym pokoleniu lekarzy.