Temat: Potrzebne ładne klamki do stolarki wewnętrznej.

Właśnie zaczynamy wykańczać dom i staję przed wyborem wielu rzeczy. Zamówiliśmy drzwi ale klamki, które stolarz proponował wcale mi się nie podobają. Byłam w kilku składach budowlanych, ale wszystko to takie jednakowe. Chciała bym żeby dom wyglądał nowocześnie i wszystko ma pasować, klamki też. Pomoże mi ktoś?

2

Odp: Potrzebne ładne klamki do stolarki wewnętrznej.

Niedawno miałam ten sam dylemat, ale znalazłam fajny sklep w necie. Podaję ci ich stronę: http://stylo-dom.pl/87-klamki-wewnetrzne. Będziesz miała problem co wybrać bo kierują się najmodniejszymi trendami architektonicznymi i wybór jest ogromny zarówno jeśli chodzi o materiały jak i kolorystykę.

3

Cieszę się, że się odezwałaś. Zaraz tam sobie zerknę. Może wiesz też, gdzie można dostać ciekawe nowoczesne tapety. Słyszałam że są jakieś trójwymiarowe tapety i na takich by mi zależało.

4

Widzę, że mamy podobny gust. Ja też w salonie koło kominka mam właśnie tapetę 3D. Ma się wrarzenie, że rzeczywiście jest tam kawał muru. Zobacz link: http://stylo-dom.pl/15-tapety. Ale sklep posiada także w ofercie zwykłe tapety papierowe, winylowe i winylowe na flizelinie. Jeśli chodzi o wzory to jest ich setki.

5

Spodziewam się, że wszystko co do klejenia tapet jest potrzebne też można tam dostać, prawda? Muszę jeszcze pogadać z mężem bo tak dokładnie to nie wiem czego chce.

6

No pewnie, ale mają dużo szerszą ofertę. Poza klamkami i uchwytami do szaf wszelakiego rodzaju czy tapetami mają także odżywki dla sportowców, sprzęt AGD i RTV i wszystko co potrzebne do jego instalacji. Zresztą sama możesz podejrzeć ich ofertę tu: stylo-dom.pl. W zasadzie wszystko co do wykończenia domu potrzebne tam znajdziesz.

7

To fajnie, bo wszystko może jeden kurier przywieść. Nie trzeba będzie płacić za przesyłkę kilka razy. Zaraz pobuszuję po stronach i mam nadzieję wybiorę wszystko co mi będzie potrzebne.

8

Powiem ci więcej, jesli zamówienie będzie na więcej niż 150 zł to za kuriera wcale nie płacisz.