Temat: Co sadzicie o wuko w Krakowie?

Siemka, chciałbym was zapytać co sądzicie o WUKO w Krakowie?

2

Odp: Co sadzicie o wuko w Krakowie?

Pogotowie kanalizacyjne, jak kazde inne, jak masz problem z kanalizacją to poprostu zadzwoń do nich na infolinię, która dziala 24 godziny na dobe przez 7 dni w tygodniu.

Go west!

3

Odp: Co sadzicie o wuko w Krakowie?

Chętnie powiem cos o firmie wuko Kraków to jej siedziba, ale świadczy ona swoje usługi też w innych miastach, jak Olkusz czy Skawina, zajmuje sie szeroko pojetymi usługami wod-kan, jak czyszczenie, inspekcja i naprawa kanalizacji, wszystko w atrakcyjnej cenie i z darmowym dojazdem do klienta, na http://wuko-tech.pl/ zajdzesz więcej informacji i aktualny telefon do pogotowia kanalizacyjnego.

4

Odp: Co sadzicie o wuko w Krakowie?

Zaraz zaraz ale kolega pytal o konkretną firmę WUKO z Krakowa, czy może o metodę ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, w skrócie też WUKO? polega to na wpuszczaniu do kanalizacji wody pod ciśnieniem ok 200 barów i usuwaniu zanieczyszczeń z przewodów kanalizacyjnych.

5

Odp: Co sadzicie o wuko w Krakowie?

Na jedno wychodzi, bo firma, która w swojej nazwie ma WUKO na pewno oferuje ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, więc kolega dostanie to czego szuka, a skoro kolezanka tak zachwala ową firmę, ja bym się do nich zgłosił.