Temat: Produkty do wybielania zębów – jakieś sprawdzone opcje?

Temat wybielania zębów to jest bardzo szeroka kwestia i każdy chyba o tym wie. Zastanawiam się czy w waszej opinii są jakieś pasty czy płyny jakie warto obdarzyć zaufaniem? Jak macie doświadczenia to się podzielcie. Zależy mi na opinii osób które testowały konkretne preparaty!

2

Odp: Produkty do wybielania zębów – jakieś sprawdzone opcje?

Ja sobie odpuściłem temat. Pasty wybielającej używam niby do pielęgnacji codziennej ale w cudowne recepty na białe zęby wierzę średnio. Szczególnie w kontekście ilości wypijanej przeze mnie kawy big_smile

3

No fakt, kawa raczej bieli zębów nie sprzyja, mocna herbata zresztą też. Poza tym jest jeszcze naturalna barwa zębów i część ludzi ma je po prostu z natury ciemniejsze i nie należy ich koloru na siłę zmieniać.

4

Bardzo pozytywnie oceniam pasty z serii Biała Perła. Nie kosztują dużo a naprawdę widać rezultaty wyraźnie. Tu można zerknąć: https://www.aptekagemini.pl/group/biala-perla. Dużym walorem jest to że pasta nie robi nic ze szkliwem, działa na bazie enzymatycznej co jest bodaj najbezpieczniejsze dla szkliwa. Ze swojej strony mogę je rekomendować.

5

Żona używała Białej Perły bo dostała jakąś próbkę u stomatologa. Faktycznie była zmiana już po pierwszych użyciach. Także chyba coś w tym jest.

6

W gruncie rzeczy to jeśli już w jakikolwiek sposób wybielać zęby to chyba wyłącznie za pomocą takich past. Inne rozwiązania mogą się okazać zbyt inwazyjne i bardziej sobie w tym momencie zaszkodzimy niż pomożemy.

Ja kiedyś po zabiegu wybielania zębów dostałam stanu zapalnego i gorączki. Musiałam brać polopirynę żeby mi przeszło -  https://www.aptekagemini.pl/polopiryna- … letek.html. Dentysta stwierdził że nie powinnam się jednak takim zabiegom poddawać ponieważ mam zbyt wrażliwe zęby i dziąsła. Także chyba zostają pasty.

8

Pasta może się sprawdzić jak ma dobrą formułę. O tej Perle to czytałem i zdania są in plus. Cena też zachęca więc jak na moje oko jak się chce spróbować łagodnego wybielania rozwiązanie jest dobre.

9

Można też sobie pomóc zmieniając nawyki spożywcze. Odstawienie kawy czy herbaty o papierosach nie wspominając może wyeliminować problem przebarwień na zębach w sposób permanentny.

Go west!