Temat: Czy skuteczność feromonów jest w jakikolwiek sposób potwierdzona naukowo?

Witam wszystkich forumowiczów. Czy macie informacje odnośnie badań przeprowadzanych na feromonach dopuszczonych do sprzedaży? Głównie chodzi mi o to czy potwierdzono że działają w jakikolwiek sposób na inne osoby.

2

Odp: Czy skuteczność feromonów jest w jakikolwiek sposób potwierdzona naukowo?

Takie rzeczy to fikcja literacka. Gdyby było możliwe wpływanie na ludzi poprzez zapach to moznaby to wykorzystywać na tysiące róznych sposób, nawet w celu nakłaniania ludzi do głosowania na jakąś partię na przykład.

3

Oczywiście że to działa i to bardzo skutecznie. Zwrócuwage ze sa takie zapachy jak miedzy innymi skoszona trawa ktorewywoluja pewne skojarzenia i zwiazane z nimi stany. Osoba używająca feromonow jest odbierana przez otoczenie jako atrakcyjna i pewna siebie.

4

Dokładnie tak. Jeśli chodzi o feromony skuteczność już wielokrotnie była potwierdzana przez lekarzy o czym możesz poczytać np na http://feromony-rank.pl/czy-feromony-sa-skuteczne/. A tak w ogóle to wystarczy poczytać opinie ludzi i samemu spróbować. też nie bylem przekonany ale nie da sie zaprzeczyć faktom. W klubach dziewczyny są bardziej zainteresowane, rozbawione i fajnie sie z nimi gada. Trzeba tego po prostu doswiadczyc.

5

Ludzie gadajarózne rzeczy, a jesliktosuwaza ze feromony tak działają to jest w bledzie bo to czyste placebo.

6

Najpierw wyskoczyles z teoria spiskowa ze mozna w ten sposób ustawiać wybory a teraz idziesz w kierunku placebo. Nikt sie nie odniosl do twojej wypowiedzi bo piszesz glupoty ale ja musze i jednoczesnieproszezebysjuz nic nie pisał bo tylko przeszkadzasz, dzięki.

7

No proszę, ja też myślałam że to placebo a czarno na białym widać że jest tu solidne podłoże naukowe. Są też dla kobiet takie środki?

8

Pewnie że są, wejdź na feromony-rank.pl bo to najbardziej obiektywny ranking feromonów i poszukaj czeogś dla płci pięknej smile. Jest w czym wybierać z tego co pamietam bo kiedys z ciekawosci zajrzałem i znalazłem sporo pozycji. Pozdrawiam.