Temat: Jakiego cennika za wynajem autobusów we Wrocławiu się spodziewać?

Zastanawiam się, czy takie jedno przedsięwzięcie zrobić z dojazdem własnym uczestników, czy raczej zamówić dla wszystkich autobus. Nie chcę się za bardzo wdawać w szczegóły, ale zależy mi, żeby się dowiedzieć, jakich mniej więcej cen się spodziewać za wynajęcie autokaru na 30 osób z Wrocławia. Najlepiej za kilometr liczone, trasa będzie miała około 200 kilometrów w jedną stronę, jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie.

2

Odp: Jakiego cennika za wynajem autobusów we Wrocławiu się spodziewać?

Ja się trochę gubie w tych wszystkich miastach bo regularnie tego typu przejazdy rezerwuje dla firm i zwykle korzystam za każdym razem z innego przewoźnika, byle było jak najbliżej miejsca zbiórki wink Ale jeśli miałbym podać konkretne dane, to wydaje mi się że netto wyjdzie trochę ponad 3 złote za kilometr. Długość trasy raczej się liczy tylko w przypadku wyjątkowo krótkich tras, wtedy liczy się zwykle stałą kwotę jakaś.

3

Mnie i tak obchodzi stawka brutto big_smile

4

Więcej niż 3 za kilometr netto? Jestem przekonana w stu procentach, że ja za autokar dokładnie takiej wielkości (30 miejsc dla uczestników, plus pilot, plus kierowca) płaciłam mniej. Ale może najzwyczajniej w świecie trafiłam na wyjątkowo korzystną ofartę na przewozy autokarowe z Wrocławia. Konkretniej to była ta http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przew … arowe.html. Czyli myślę, że dobrze mi się trafiło, a autokary mimo niskiej ceny bardzo nowoczesne i wygodne!

Tak samo jak koleżanka. Polecam zdecydowanie wrocektravel.pl, bo w tej cenie to jest po prostu niewiarygodnie dobra oferta przewozów smile

6

Ok, a orientują się panie czy mają też większe pojazdy? Jeśli tak to za jakie stawki?

7

Na wynajem autobusów z Wrocławia cennik orientacyjny jest podany na ich stronie http://www.wrocektravel.pl/cennik.html, ale najlepiej zadzwonić i indywidualnie ustalać dokładną kwotę. Są otwarci na to smile