Temat: Zestaw do resuscytacji – kto ma dostęp do najlepszych producentów?

W ratowaniu zdrowia liczy się nie piękno, a skuteczność. JA wychodzę z założenia, że na zdrowiu nie można oszczędzać i do mojej firmy chciałbym kupić pokazowy zestaw do resuscytacji, który mam nadzieję nie będzie nigdy potrzebny. Nie robię niczego na pokaz, po prostu zależy mi na zdrowiu moich pracowników. Kto ma dostęp do najlepszego sprzętu a tej grupy?

2

Odp: Zestaw do resuscytacji – kto ma dostęp do najlepszych producentów?

No podziwiam Twoje podejście do pracowników, bo jesteś niestety jednym z niewielu szefów, którym bardziej zależy na pracowniku niż na swoich korzyściach. Ale wracając do tematu to Dowan ma najlepsze dojścia i najlepszych dostawców. Szukaj u nich, na pewno przygotują dobrą ofertę.

3

O dzięki za miłe słowa, na pewno spróbuje się do nich odezwać.

4

Jeśli kolega Cię zainteresował to zobacz tutaj http://www.dowan.com.pl/ to takie ogólne spojrenie na ich ofertę, która obejmuje zestaw do resuscytacji, jak i wiele innych elementów, które są potrzebne do ratowania życia, ale też do efektywnej i bezpiecznej pracy.

5

Po prostu szeroko zakrojone bhp smile))

U mnie w firmie takiego szefa brakuje. Mój niestety akceptuje to, że wszyscy pracownicy odbyli szkolenie z bhp chociaż nikt na nim nie był... Ale takie są realia w Polsce i wielu firmach jeszcze trochę zmian musi zajść zanim to wszystko będzie funkcjonowało  jak należy.