Temat: Konfekcjonowanie produktów, na czym to polega?

Czesc, na czym dokładnie polega konfekcjonowanie produktów, wiem ze jest to termin zwiazany ze sprzedażą produktów, ale co to dokładnie znaczy? Bede wdzięczna za wyjaśnienie, pozdrawiam!

2

Odp: Konfekcjonowanie produktów, na czym to polega?

A ty sklep własny zakładasz czy co, ze pytasz sie o konfekcjonowanie produktów, to termin jest stricte związany z handlem i tak zwaną logistyką magazynową.

Widze ze kolega jest bardzo ciekawy po co Ci ta wiedza, że nie podał kilku istotnych szczegółów, to może ja powiem, konfekcjonowanie produktów to jest wszystko to co przygotowuje towar do sprzedaży, czy to hurtowej czy detalicznej, wejdź na http://multilogistyka.com/uslugi/konfekcjonowanie/ tam dowiesz się ze chodzi głównie o sortowanie, przepakowywanie i podział tego co mamy na magazynie, na kolorowe i atrakcyjne wyglądające opakowania, ktore pozniej trafiają do klienta.

4

Dobrze, ze tu wszedłem bo widze, ze przy okazji podałas namiary na firmę, której specjalnością jest konfekcjonowanie produktów, a ja właśnie takiej firmy szukam, jeszcze nie wiem dokladnie na jaki zakres uslug się zdecyduję, ale licze na profesjonalne doradztwo i konkurencyjne warunki, pozdrawiam.