Temat: Kursy tańca dla dzieci we Wrocławiu – czy nauczyciele mają odpowiednie kwalifikacje?

Trafiłem ostatnio na reklamę jednej ze szkół tańca w stolicy i jak później sprawdziłem była to jedna z tych szkół, gdzie zajęcia prowadzą po prostu uczestnicy. Jestem z Wrocławia i tutraj chciałem aby moje dzieci na takie lekcje chodziły, tylko, że muszą być pod opieką naprawdę wyszkolonych osób. Czy są takie szoły we Wrocławiu?

2

Odp: Kursy tańca dla dzieci we Wrocławiu – czy nauczyciele mają odpowiednie kwalifikacje?

Na moje to właśnie takie informacje sprawdza się w pierwszej kolejności. Później dopiero idzie cena, miejsce w którym odbywają się zajęcia i tak dalej. Ci którzy nie zwracają na to uwagi, to albo patrzą na swiat przez rózowe okulary albo są po prostu nieodpowiedzialni...

Odp: Kursy tańca dla dzieci we Wrocławiu – czy nauczyciele mają odpowiednie kwalifikacje?

Jako mam dwójki dziewczynek muszę się oczywiście z Tobą zgodzić. Jak mam komuś powierzyć swoje dzieci to muszą to być osoby, którym mogę zaufać...

4

A co z tą szkołą, możecie może jakąś fajną polecić we Wrocławiu?

5

Ja oczywiście mogę, bo sama z niej korzystam, a właściwie to moje dzieci korzystają. Zajrzyj sobie tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-z … la-dzieci/ jak może wyglądać profesjonalnie zorganizowana szkoła. Takich kursów tańca dla dzieci we Wrocławiu już nigdzie nie doświadczysz. A kadra to sami wykształceni tancerze.

6

Wykształceni to jedno, oni po prostu kochają takie zabawy z dziećmi. Im więcej zajęć człowiek prowadzi tym szybciej orientuje się jakie potrzeby dzieciaki mają. A przydaje się do tego bez wątpienia doświadczenie z różnego rodzaju zawodów, szkoleń i innych szkół tańca. Oczywiście w tańcu dla dzieci chodzi głównie o zabawę, więc taką na pewno Ci tancerze są w stanie zapewnić smile))