Temat: Gdzie w Warszawie zamówić jedzenie z dostawą do domu?

Witajcie! Moja żona często wyjeżdża w delegacje i zostawia mnie z całym domem na głowie, a ja, nie dość, że późno wracam z pracy to jeszcze muszę pomóc dzieciom w lekcjach, ogarnąć bałagan, żeby mi po poerocie głowy nie urwała i już naprawdę nie mam ani siły ani czasu na gotowanie. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą knajpke, gdzie mógłbym zamówić jedzonko z dostawą, ale taką, żeby mi się dzieciaki nie pochorowały? Ktoś może ma jakieś doświadczenia w tym względzie smile.

2

Odp: Gdzie w Warszawie zamówić jedzenie z dostawą do domu?

Witaj w klubie, też chętnie podłączę się pod twoje pytanie. Moja połowinka co prawda nigdzie nie wyjeżdża, ale oboje długo pracujemy i zamiast gotować, chcemy mieć trochę czasu dla siebie.

3

A próbowaliście szukać w Internecie? Jest przecież mnóstwo różnych restauracji, które się reklamują, tylko brać i wybierać. 

4

To prawda, ale jak wybrać taką, w której jest smacznie, zdrowo i względnie szybko. Nie mam czasu jeździć po odbiór, zależy mi na czasie i żeby jedzenie dotarło do mnie ciepłe.

5

Z czystym sumieniem mogę wam panowie polecić jedzenie w Warszawie z dostawą z mojej ulubionej naleśnikarni. Ja jestem zachwycona zarówno różnorodnością jak i jakością. Szczególnie waszym dzieciom przypadnie ona do gustu, bo mają i pierogi i naleśniki z przeróżnym nadzieniem, na słodko i na słono. W menu są także zupy a nawet placki ziemniaczane smile. W moim przypadku jedzenie dociera w 30 minut, wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. Można zadzwonić lub zamówić przez internet a nawet zapłacić kartą. Możecie ją znaleźć pod adresem https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … a-warszawa. Sprawdź sobie na stronie jaki jest czas oczekiwania dla twojego miejsca zamieszkania. Jestem przekonana, że zostaniesz stałym klientem.

6

Wielkie dzięki! Dzieciaki już obejrzały menu i złożyliśmy zamówienie, damy znać po konsumpcji smile.

7

To czekamy z niecierpliwością, może i my skożystamy.

8

I jak, smakowało? Obiecaleś się odezwać.