Temat: Ogrzewanie podłogowe

Witam, myślę o tym, zeby przy okazji remontu domu zamontować ogrzewanie podłogowe. Co myślicie na ten temat ? Czy ktoś z Was ma ogrzewanie podłogowe? Polecacie takie rozwiazanie?

2

Odp: Ogrzewanie podłogowe

Hej, hej. Ogrzewanie podłogowe jak najbardziej polecam. Uwielbiam chodzić na boso, dlatego ogrzewanie podłogowe zdecydowanie jest dla mnie. Korzystny rozkład temperatury. Jest to rodzaj ogrzewania tzw niskotemperaturowego , co znaczy że powierzchnia grzewcza nie przekracza temperatury ciała.

3

Ogromną zaletą jest to, że pomieszczenia nie szpecą grzejniki, nie zajmują miejsca przy ścianie. Polecam

hej, hej. Mi ogrzewanie podłogowe montowala firma darbud.org/nasza-oferta którą szczerze polecam. Mi w ogrzewaniu podłogowym najbardziej podoba się to, że ciepło jest oddawane równomiernie w całym pomieszczeniu. Bardzo komfortowo, wychodzisz z wanny i żadnych dywaników, dzieci mogą biegać boso.

5

Witam serdecznie. Mieszkam w domku 140 m2 i mam podłogówkę w kuchni, w łazience, na korytarzu... tylko na poddaszu nie mam. Koszt nie był może najmniejszy big_smile ale jaki komfort!!! Naprawdę nie zamieniłabym teraz tego na żadne inne ogrzewanie, polecam polecam.

6

OK, dziękuję wam! Teraz muszę namówić męża big_smile pozdrawiam!!