Temat: Poszukuję kliniki wykonującej w Gdańsku mezoterapię igłową.

elo! Moja skóra jest ostatnio w bardzo słabej kondycji. Wygląda na słabo odżywioną, choć staram się dbać o zdrową dietę i regularne ćwiczenia sad Poczytałam trochę o mezoterapii i pomyślałam, czy by się na nią nie wybrać. NIe wiem tylko gdzie w Gdańsku ją wykonują.

2

Odp: Poszukuję kliniki wykonującej w Gdańsku mezoterapię igłową.

A może się wybierz do lekarza? Może to objaw jakiejś choroby?

3

Byłam już, lekarz mówił, że z punktu medycznego wszystko zemną jest w porządku. Nie wiem wiec zupelnie o co chodzi…

4

Przyczyny takiego „zachowania” skóry mogą być różne. Jeśli to nie choroba, to najzwyczajniej może być tak, e żyjesz bardzo intensywnym życiem i jesteś zmęczona. Albo też, przykro mi, Twoja skóra się starzeje.

5

W wieku 26 lat? sad Fakt, że teraz w pracy mam dużo stresów… może to też przez to.

6

Niewykluczone. W każdym razie rzeczywiście mezoterapia w Twoim przypadku będzie dobym wyjściem.

7

Też tak miałam. Fakt, że jestem od Ciebie troszkę starsza, ale moja skóra wyglądała jak u 40tki. Rozglądałam się za mezoterapią w Gdańsku w różnych klinikach. Trafiłam wtedy na stronę http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/m … ia-iglowa/. To profesjonalna klinika, która oferuje tego typu zabiegi. Skóra wygląda dużo zdrowiej już po pierwszym abiegu, a efekty są bardzo trwałe.

8

Również polecam wybrać się do Gdańskiej Kliniki Urody. Zawsze podchodzą indywidualnie do pacjenta, chodzę tam od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona z tego, jak młodo wyglądam smile