Temat: Gel Orgasm Control czy jakiś inny produkt?

Co polecacie wybrać, gel Orgasm Control czy jakiś inny produkt z www.orgasmcontrol.com.pl? Mam nadzieję na opinię osób które stosowały te produkty albo przynajmniej poradę co wam wydaje się najlepszym wyborem

2

Odp: Gel Orgasm Control czy jakiś inny produkt?

Wydaje mi się że wszystkie te produkty mają z grubsza takie samo działanie i dla mnie osobiście najbardziej wygodna byłaby forma chusteczek i wydaje mi się że tym bardziej dla facetów bo łatwiej je mieć pod ręką na przykład na wyjeździe i używać dyskretnie, użyje się i wyrzuca do kosza a jakiś produkt w tubce to zawsze ryzyko że ktoś znajdzie a nie każdy chce żeby inni wiedzieli że coś takiego stosuje

3

Racja

4

Na temat działania się nie wypowiem bo nie stosowałem ale tam piszą że można łaczyć te produkty więc jak już to bym postawił na co najmniej dwa. Mnie przekonują zwłaszcza tabletki, od wewnątrz można najlepiej zadbać o potencję, i do tego właśnie żel ten co pisałeś albo spray, co komu wygodnie stosować

5

O tym nie pomyślałem ale to też brzmi rozsądnie

6

Wybierz co będzie ci się wygodniej i łatwiej stosować i nie musisz ograniczać się do jednego środka

7

Dzięki za rady smile