Temat: Jakie szlifierki kątowe polecacie?

Witam, planuje zbudować taki domowy warsztacik i chciałbym zakupic podstawowe narzedzia do majsterkowania. Mam już młotowiertarke, mam wkrętarkę udarową, myślę teraz o zakupie szlifierki wielokątowej. Co polecacie???

2

Odp: Jakie szlifierki kątowe polecacie?

Podaj przede wszystkim widełki cenowe, częstotliwość użytkowania. Będziesz jej używał raczej profesjonalnie, czy raczej amatrosko?

3

Raczej amatorsko ale nie chciałbym też tandety, kktóra po roku miałaby się popsuć... Jeśli chodzi o cenę to powiedzmy 500 zł , ale jestem w stanie dołożyć 20% gdyby było warto

4

Ja polecam Boscha, prowadze firme elektryczną i używam praktycznie codziennie, głównie do nacinania bruzd w ścianach. Mowa oczywiscie o serii niebieskiej, czyli profesjonalnej. Według mnie jest to średnia wyższa połka, przystępna cenowo i niezawodna. http://sklep.metalzbyt.com.pl/200-szlifierki podsyłam link do miejsca, w którym zaopatruję się od lat i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

5

Ja natomiast stosuje i szczerze mogę polecic szlifierki METABO. szlifierka kątowa tej firmy to bardzo wysoka jakość, niezawodność, bardzo dobrze wywazona, dobrze trzyma się w ręku, ma wysoką moc i szczotki nie zużywają sie tak szybko, jak to bylo w przypadku moich wczesniejszych szlifierek. Pozdrawiam serdecznie!!!

6

Dzięki za pomoc!