Temat: Gdzie mogę zrobić zdjęcia do dowodu w Poznaniu?

Za kilka tygodni kończy mi się ważność dowodu. I będę potrzebowac nowych zdjęć do dowodu. Czy macie jakies dobre miejsce gdzie mogę zrobić zdjęcia do dowodu w Poznaniu?

2

Odp: Gdzie mogę zrobić zdjęcia do dowodu w Poznaniu?

Dobrze jest jak masz opcję wybrania zdjęcia do dowodu np. na komputerze no i lekko wyretuszowac jak by były jakies niedoskonałości.

3

no jak maja ci robic retusz to żeby ci nie zrobili samej maski bo wtedy człowiek nie wyglada przeciez naturalnie a jak jakies monstrum

4

Mnie zalezy na zwyczajnych zdjęciach do dowodu no i żeby to cenowo nei było jakies super drogie. Chciałabym, aby to były zdjęcia, których nie będę musiala się wstydzic.

5

A bylas tu http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/ tutaj moja siostra robila i przyznaje ze wyszla jak człowiek : ) Tutaj robią ładne zdjęcia do dowodu Poznań poza tym to duze miasto wiec nie będziesz mieć zadnego problemu. Poza tym tu możesz wybrac sobie zdjecie na kompie które ci się podoba najbardziej.

6

Zrob dobra tepete do zdjęcia i tyle tongue

Jak ja potrzebowalem zrobic zdjęcia do dowodu w Poznaniu to musialem się troche naszukac sensownego miejsca. Bo wtedy dopiero zaczynałem mieszkac w Poznaniu i było smiesznie tongue

Jestem kleszczem.

8

ja Ci mogę tylko napisac, ze Tablitek tam co podawałam linka to robi takie zdjęcia do dowodu naprawde w porządny sposób. Troche wyretuszować tez mogą, jak by ci zalezy na jakims lepszym wygladzie. A poza tym ta firma zajmuje się wizytówkami w oprawach np. wagraf, czy robi wizytówki.