Temat: Niedrogi laptop - czy łatwo go znaleźć?

Witam wszystkich. Zastanawiam się ostatnio, czy znalezienie niedrogiego laptopa jest w ogóle możliwe. Od kilku tygodni przeglądam oferty i widzę, że kiedy tylko cena jest trochę niższa, od razu parametry są jakby z minionej epoki. A może Wy macie na to jakiś sposób?

2

Odp: Niedrogi laptop - czy łatwo go znaleźć?

Hejka. Nie mam pojęcia, co dokładnie rozumiesz przez pojęcie „niedrogi”, ale dla mnie tani i bardzo dobry w stosunku jakości do ceny sprzęt to Toshiba Satellite Pro. Skoro masz jakieś pojęcie o specyfikacjach, to zajrzyj tutaj: mct-sklep.pl/satellite-pro-c4532. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.

3

A ja polecam laptopy poleasingowe. Świetne ceny, a sprzęt prawie jak nowy.

4

Pewnie nie będziesz skłonny mi uwierzyć, ale to „prawie” robi tu ogromną różnicę. A naprawdę do wielu komputerów już zaglądałam. wink A jeśli chodzi o coś nowego, taniego i dobrej marki, to polecam Laptopy Dell Latitude 5404 Rugged. Znaleźć można je tutaj: mct-sklep.pl/latitude-c4601. Dla oszczędność warto też rozważyć Linuksa. On nie gryzie! smile

5

Jasne, że można znaleźć niedrogiego i dobrego laptopa. Skoro już szukamy w tym sklepie, to zajrzyj tutaj: mct-sklep.pl/lifebook-a555-c4702. Nie wiem dokładnie, jakie masz wymagania, Notebooki Fujitsu LifeBook A555 naprawdę są rewelacyjne. Za ok. 2500 (to wciąż niedrogi laptop) masz wysokiej jakości sprzęt.

6

Dzięki serdeczne. Zaraz to wszystko sprawdzę!