Temat: Co sadzicie o zespole na wesele z Torunia Dejavu Band?

Witam, planujemy z narzeczoną ślub, sporo pracy przed nami a mnie przypadło załatwianie zespołu, mam pytanie do Was, co sądzicie o zespole na wesele z Torunia Dejavu Band? Jeśli ktoś z was zetknął się z zespołem na jakiejś imprezie czy weselu, to poprosze o szczere opinie.

2

Odp: Co sadzicie o zespole na wesele z Torunia Dejavu Band?

Przecież każdy człowiek lubi co innego, jedni uwielbiają muzyke cantry inni disco polo czy ballady biesiadne, co wtedy beda znaczyć opinie innych?

3

Oto chodzi by posłuchac opini innych. Powiem ci jedno, ten zespól grał na studniówce u mojego kolegi, repertuar bandu jest różnorodny na pewno każdy znajdzie cos dla siebie. Zespół gra i romantyczne ballady i ostrą muzyke rockową, zabawa zawsze jest przednia i wszyscy są zadowoleni.

4

No fajnie ale cos więcej o tym zespole ktos powie?

5

Na moim weselu to właśnie ten band umilał czas goścom do białego rana. Jeśli chcesz zatrudnic sprawdzony zespół na wesele Toruń jest w kręgu Twoich zainteresowań, to nie mogłes trafić lepiej. Zespół jest wysmienity, grał i spiewał same szlagiery, było naprawdę energetycznie. Zreszta wejdz na http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralism … torun.html i sobie o tym bandzie poczytaj. Bądź pewien ze zespół gra nie tylko stare przeboje i romantyczne ballady, ale jest na bieżąco z najnowszymi polskimi i światowymi przebojami.

6

Stary nie zastanawiaj się długo tylko rezerwuj zespół, zobaczysz ze z takim zespołem Twoje wesele będzie zapamietane przez wszystkich gości na bardzo długo i z powodzeniem będziesz polecał ten zespól na wesele torunianom i nie tylko.

Go west!

7

Wszystko brzmi pieknie ale czy uda mi się załatwic ich na swoje wesele i czy sobie za dużo nie życzą za obsługe wesela?

8

Masz namiary na zespół więc najlepiej wyslij zapytanie przez formularz kontaktowy albo zadzwoń i będziesz wszystko wiedział, numer telefonu znajdziesz na stronie internetowej zespołu.

9

No wiesz jak zespól dobry i terminy ma obłozone to i cena na pewno jest wyższa ale lepiej zapłacic troche więcej i mieć zagwarantowana doskonałą zabawę niż skąpić grosza i słuchać smęcenia.

10

Co racja to racja, już się zabieram za pisanie maila, jeszcze się odezwe po weselu i powiem jak było, do usłyszenia.