Temat: Leki na trądzik bez recepty - jakie polecacie?

Mam wstydliwy problem, który ma wpływ na moje życie towarzyskie, bo sprawia mi mnóstwo przykrości. Chodzi o mój trądzik. I nie przesadzę, gdy napiszę, że wygląda okropnie.Doradźcie mi jak się go pozbyć.

2

Odp: Leki na trądzik bez recepty - jakie polecacie?

Idź do drogerii i poproś o preparat na trądzik.

3

Nie wystarczy czasem zwykły kosmetyk z drogerii, ponieważ trądzik to nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim medycznej.Chodzi o to, że łój osadza się na meszkach włosowych.

4

co może pomóc? Jakich preparatów używać, bo w obecnej sytuacji żadna dziewczyna nie chce ze mną umówić.

Moim zdaniem najbardziej odpowiednie będą leki na trądzik bez recepty, które można kupić nie w drogeriach, ale aptekach. Różnego rodzaju maści i kremy dostępne są tutaj: https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-problemy-dermatologiczne-skorne-tradzik i na pewno pomogą Ci się uporać z tym problemem. Sama miałam kiedyś okropny trądzik, więc wiem, że może to naprawdę być uciążliwe. W tej aptece masz duży wybór, więc na pewno coś znajdziesz.

6

A, które produkty Twoim zdaniem są najlepsze?

7

Wszystko zależy od tego, jak bardzo masz zaawansowany trądzik. U mnie na przykład sprawdziły się żele punktowe, maści cynkowe i ichtiolowe. Regularnie smarowałem nimi twarz i powoli wszystko schodziło, chociaż wymaga to czasu. Ale najlepiej spójrz sobie na aptekamini.pl tam masz wszystko napisane, a przy okazji zamówisz taki lek w dobrej cenie.