1

Temat: Czy feromony damskie, to dobry pomysł na prezent?

Siemka, kochani jak myślicie, czy jak kupie żonie feromony damskie w prezencie z okazji naszej rocznicy, to bedzie to trafiony prezent czy może się ona obrazić, podpowiedzcie coś, bo nie chcę zeby ona odczytała to jako aluzje, ze po tylu latach wspólnego pożycia mnie nie pociąga czy coś w tym rodzaju.

2

Odp: Czy feromony damskie, to dobry pomysł na prezent?

Myśle, ze zona na pewno się nie obrazi, to całkiem fajny pomysł, ja osbiscie używam perfum Love and Desire czyli feromonów dla pań. Ja kupuje takie 100 mililitrowe, ale są tez takie 50 mililitrowe i 15 ml, ale to jak ktos chce kupic na próbe, a ceny za perfumy z feromonami wahają sie od ok. 50 zł do 200 zł tak mniej więcej. To naprawde działa!!

3

A ja zawsze myslałem, że feromony kupują Ci co chcą kogoś zdobyć, a co ty chcesz zeby Twoja kobieta uwodziła innych mężczyzn czy jak, bo nie kumam.

4

A Ty cos taki dowcipny, wiesz jakie to jest fantastyczne zaproszenie do gry wstepnej i fajnych zabaw w sypialni, moim zdaniem to fajny prezent i żona się na pewno nie obrazi.

5

Dokładnie a jak już bedziesz zamawiał feromony damskie to kup tez feromony męskie. Jak założysz zamowenie w sklepie internetowym intymnosc.pl, to na pewno wyjdzie taniej. A po wypróbowaniu wyraź na forum swoją opinię, bo jestem ciekaw czy oboje będziecie zadowoleni:)

6

Dzięki, upewniłem się, ze to dobry pomysł, pytanie tylko, czy jak zmówię feromony online to dojdą na czas?

Szkoda ze nie powiedziałes na kiedy ten prezent potrzebujesz, ale wiekszosc renomowanych drogeri erotycznych wysyła towar w ciagu 24 godzin.

8

No to super, już klikam i skladam zamowienie zarówno na feromony damskie jak i męskie, trzymajcie sie ciepło!!!