Temat: Gdzie znajdę dobrej jakości defibrylator półautomatyczny?

Dzien dobry. Chciałabym zakupić wysokiej jakości defibrylator półautomatyczny, który ma słuzyc przede wszystkim do szkolen. Gdzie najlepiej zamówić takie urządzenie?

2

Odp: Gdzie znajdę dobrej jakości defibrylator półautomatyczny?

Mnie również interesuje zakup defibrylatora półautomatycznego do domu opieki. Urządzenie to będzie potrzebne do planowanych szkoleń dla wolontariuszy oraz personelu niemedycznego.

Polecam Wam niezawodny defibrylator półautomatyczny sprawdzonej marki, który jest dokładną kopią klasycznego defibrylatora AED. Został on szczegółowo opisany pod linkiem https://www.hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-i-akcesoria-treningowe/samaritan-trainer-350. Urządzenie posiada zdalne sterowanie, które prowadzi uczestników szkolenia przez cały symulowany proces ratunkowy. A więc najpierw jest analiza rytmu serca, potem aplikacja impulsu defibrylacyjnego, a na końcu resuscytacja krążeniowo-oddechowa.

4

Znam ten defibrylator i również go polecam. Jest on odpowiedni nie tylko do szkoleń osób nieposiadających przygotowania medycznego, ale również do szkoleń profesjonalnych ratowników medycznych. To dlatego, że urządzenie to pozwala na realistyczną symulację aż sześciu zdarzeń dla róznych poziomów umiejętności.

5

Aha, to bardzo ciekawa propozycja. A jaka jest orientacyjna cena tego defibrylatora półautomatycznego?

Ja znalazłam ten defibrylator w bardzo korzystnej cenie około dwóch tysięcy złotych. Za wyborem akurat tego modelu przemawiała nie tylko dobra cena, ale również liczne udogodnienia, takie jak: pilot do zdalnej obsługi, 3 pary wymiennych elektrod w zestawie, akumulator wielokrotnego ładowania, regulacja głośnosci, a także wspomniane już zaprogramowane scenariusze.

7

Rozumiem. Ja najprawdopodobniej zdecyduje się na zamówienie tego defibrylatora. A co możesz powiedzieć na temat sklepu, w którym kupiłaś to urządzenie?

Jest to sprawdzona firma hsmedical.pl, która prowadzi internetową sprzedaż róznego rodzaju defibrylatorów. Oprócz defibrylatorów półautomatycznych w swojej ofercie posiada m.in. defibrylatory dwufazowe oraz defibrylatory jednofazowe sprawdzonych marek. O tym, że warto skorzystac z oferty akurat tego sklepu świadczy fakt, iż zaufało mu już wiele znanych firm i instytucji.