1

Temat: Profesjonalna zabudowa targowa – kogo polecacie?

W niedługim czasie chciałbym poszerzyć mój ruynek zbytu o kilka krajów ościennych, a później kto wie może i poza kontynent się ruszę... Ale na początek chciałbym u naszych sąsiadów zaistnieć więc ruszam na targi w ich krajach. Szukam przy tej okazji dobrego wykonawcy zabudów targowych, który jest w stanie wyczarować projekt, który przyciągnie wzrok smile))

2

Odp: Profesjonalna zabudowa targowa – kogo polecacie?

Rozumiem, że skoro poszukujesz to chcesz, żeby kogoś ptrzy tej okazji polecić smile)) Hehe, w tej branży to versus-targi.pl jest najlepszy i do tego działa nie tylko na rynku krajowym, ale też i międzynarodowym.

Go west!

3

Tak mi się wydaje, że sporo osób nie orientuje się, że obecnie na targach mało kto podchodzi do tradycyjnych stoisk, nie mówiąc już o pojedynczych stolikach i misce cukierków smile)) Teraz trzeba wyjść do klienta i pokazać mu na co stać danego przediębiorce. Wiadomo im ładniej i bardziej okazale tym lepiej dla wystawcy...

4

No jakbyć zgadł, właśnie takiueh rekomendacji potrzebuję smile))

5

No to już...Zajrzyj tutaj http://versus-targi.pl/ to namiar na firmę, o której już kolega wspominał. Jeśli zabudowa targowa to tylko u nich. Przemawiają za tym zarówno okres obecności na rynku, jak i ilość wykonanych zabudów. Jest ich sporo i tak naprawdę dto nie wiadomo, czy ktoś jest w stanie je zliczyć smile))

6

Miałem okazję już z nimi współpracować i przyznam, że te projekty robią wrażenie smile)) Nie ma w nich miejsca na banalne rozwiązania, a wszystkie detale mają jakiś sens... Jest to bartnaż w której wygląd liczy się ponad wszystko smile)) A dobre stoisko taergowe robi różnicę...