Temat: Potrzebny zbiornik na wodę pitną na działkę. Jakiej firmy polecacie?

Jako, że jestem entuzjastą spędzania wolnego czasu na działce i często to robię latem, pomyślałem, że fajnie by było zainwestować w jakiś porządny zbiornik na wodę pitną, tak, żebym nie musiał się martwić, że braknie mi wody. Nie wiem tylko, jaki wybrać, czy na jakiej firmie się skupić. Może są tu jacyś bardziej doświadczeni? smile

2

Odp: Potrzebny zbiornik na wodę pitną na działkę. Jakiej firmy polecacie?

Ale nie rozumiem… nie masz wody na działce? Nie doprowadzili Ci, czy nie chciałeś się podpinać, w co wątpię…

3

Generalnie jest to działka daleko za miastem, nad niewielkim jeziorem, gdzie mam tylko przyczepę campingową, a o sieci wodociągowej można tylko pomarzyć, no ale na tym polega cały urok chyba, nie? smile

4

To odzyskuj wodę z jeziora, jak lubisz takie uroki tongue

5

Też myślę, że nie ma co przesadzać wink Generalnie, jak chcesz zobaczyć eleganckie zbiorniki na wodę pitną, to proponuję ten adres http://zbiornikinadeszczowke.com/. W tym sklepie mają najróżniejsze zbiorniki na wodę pitną, użytkową, jak i zbiorniki pod szambo. Przy czym, jak dla mnie przynajmniej, mają stosunkowo rozważne stawki za swoje produkty.

6

Okej, to mam już jakiś sklep, a co do firmy, to dalej nie wiem, jakiej marki ten zbiornik wybrać tongue

7

Stamtąd zasadniczo to zbiornik każdej firmy będzie dobry smile Ja Ci powiem, że ja kupiłem sobie pojemnik Rewateca i jestem z niego zadowolony. Mieści 4300 litrów, więc sporo, no i co dla mnie też było ważne, 25 lat gwarancji. Wkopany w ziemi, nie straszy, no i oczywiście dzięki niemu mam dostęp do świeżej wody smile

8

Ja za to kupiłam sobie pojemnik 3K litrów Verticale. To jest naziemny pojemnik, ale przy tym jest tak zrobiony, że też nie szpeci smile Heneralnie ten sklep Hydromil ma świetną ofertę, ponieważ ten sam zbiornik w innym sklepie widziałam grubo droższy (oczywiście mówimy o tej samej pojemności). Co ważniejsze, pracownicy z tej strony są też bardzo pomocni, ja sama się gubiłam trochę na początku w tym (ni cnie wiedziałam o takich zbiornikach), ale mi wytłumaczyli, jak się  znimi obchodzić smile

9

Czyli cokolwiek nie wybrałbym z tego sklepu to będzie dobre? No to super, dzięki za namiar w takim razie smile