Temat: Gdzie można zapisać się na kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie?

Hej, czy ktoś może wie, gdzie można zapisać się na kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie? I to praktycznie z marszu?

Odp: Gdzie można zapisać się na kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie?

a w necie sprawdzalas?

3

Tak, ale nazwy mi nic nie mówią, a chciałabym się zapisac do takiej szkoły tanca, którą ktoś może polecić, sprawdzil sam w praktyce.

4

Ja bylam na takim kursie tańca dla narzeczonych w Warszawie:) chodzi Ci o pierwszy taniec tak?

5

dokładnie, mamy za miesiąc wesele i wlasnie sobie uswiadomilismy, ze w ferworze roznych rzeczy do załatwienia kompletnie pominęliśmy kwestie pierwszego tanca… a kiedy to do nas dotarlo, to okazało się, ze nie mamy na niego zadnego pomysłu…Dlatego pilnie potrzebuje ratunku!

6

W tej szkole tanca co ja bylam z moim narzeczonym spokojnie nauczą was nie tylko pierwszego tanca, ale ogolnie także innych, którymi z pewnoscia zdominujecie parkiet. Z tego co pamiętam, to była m.in. samba, disco, swing, rock and roll i walc. Dam Ci nawet link konkretnie do strony, na której wyszukasz wszystko o kursie tańca dla narzeczonych w Warszawie: http://www.ckit.pl/kurs-tanca-dla-narzeczonych/. A i zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Nam wystarczyło.

7

To może dla nas tez wystarczy? Nie mam pojęcia, musze się zorientować. Dzięki w każdym razie za namiar. Narazisko! Pa!