1

Temat: Dekoracje z suszu – kupujecie gotowe czy sami robicie?

Lubię mieć oryginalne dekoracje w domu, czasami zdarza mi się samej coś przygotować. Podpatruję w sklepach, czasami w gazetach, na portalach wnętrzarskich, i właśnie kiedyś widziałam takie egoztycznie wyglądające rośliny. Czy macie dojście do takich dekoracji? Bo jeszcze nie widziałam w sprzedaży w sklepach, może w sieci są takie rzeczy?

2

Odp: Dekoracje z suszu – kupujecie gotowe czy sami robicie?

Ja widziałam kiedyś w mojej kwiaciarni takie dekoracje, ale strasznie drogie były, tylko sobie popatrzyłam, nie kupiłam w końcu.

3

A ja sama robię, mam takie zamiłowanie do tworzenia ikeban, dekoracji i kompozycji z kwiatów, też suchych. I jak mi są potrzebne te dekoracje z suszu to kupuję w sklepie w necie.. Mam taki jeden fajny, dużo mają ciekawych produktów.

4

A możesz napisać co to za sklep? Jeśli to nie tajemnica oczywiście. smile

5

No pewnie że żadna tajemnica, sprawdź sobie taką stronę, ja często sobie oglądam jej ofertę i zawsze znajdę jakieś dekoracje z suszu których jeszcze nie miałam. https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/c/ … suszone/63 bardzo podobają mi sie te kolorowane elementy, bardzo ożywiają kompozycję, nieważne, z czego zrobione. Spróbuj, jak pisałaś że sama robisz, na pewno coś wymyślisz. wink

6

Ojej, ale różności, jakie ładne te rzeczy! A powiedz mi z wysyłkami nawet kilku sztuk nie ma problemów?

7

A czemu miałyby być problemy? W sensie że jak – że za mało towaru i nie wysyłają? Z tym nie ma kłopotu, detalicznych klientó też obsługują, sama tak kupuję. smile

8

No właśnie o to mi chodziło, dzięki. wink

9

Nie masz się co martwić, to bardzo dobra firma, AMRA, jakbyś poczyała fora dla florystów, zobaczysz, że o niej często piszą ludzie.

10

A piszą raczej na plus? Zresztą tak pewnie coś zamówię, bo ładne mają te rośliny.

11

No na plus piszą, jasne, chwalą organizację sprzedaży ogólnie, ceny też są dobre. No ja się przekonałam generalnie.