Temat: Kołdra 200x200 – potrzebna na zaraz!

witam! Normalnie jestem wściekły.. ostatnio przyjechał do mnie mój młodszy brat, wraz ze swoim dobytkiem. Ma on szczura i ten szczur to jest zło wcielone! Nie dość, że pogryzł całą kołdrę, to jeszcze parę sprzętów.. szukam teraz dobrej kołdry 200x200 bo nie mogę w takiej dziurawej spać. Może ktoś z was mi poleci dobry sklep gdzie można taką kupić w miarę za tanio? Będę bardzo wdzięczny za wszelką rekomendację wink

2

Odp: Kołdra 200x200 – potrzebna na zaraz!

ja mam extra kołdrę 200x200 którą wyhaczyłem tutaj: https://proecodreams.pl/30-koldry-200x200 wink stronka jest wręcz prześwietna, bo możesz tam zamówić oryginalna wysokiej jakości kołdrę, pościel, poduszki z dodatkiem pierzu gęsiego i to naprawdę jedna z fajniejszych okazji. Myślę, że naprawdę bardzo warto wink szczególnie jak jest zima i noce są zimne

3

no to fakt, ja też mam taką puchową kołdrę i jest mega dobra. Nie dość, że jest ciepło, to naprawdę super się pod nią śpi. Teraz sobie nie wyobrażam spać pod żadną inną wink

4

To już wiem w takim wypadku jaką kołdrę też sobie zamówię do domu ;D super, że jest taki temat, gdzie można poczytać o takich ceiakwych, nowych miejscach gdzie można kupować takie coś. Pozdrawiam!

5

mmm.. już czuję jaka ciepła i wygodna będzie taka pościel!! Chciałąbym taką wink