Temat: Gdzie zaopatrujecie się w ubrania motocyklowe – szukam sklepu online?

Witam serdecznie. Słuchajcie, mam takie pytanie związane z odzieżą dla motocyklisty wink Muszę troszkę uzupełnić swoją garderobę i może jesteście w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami zakupowymi w internecie? Gdzie zamawiacie takie rzeczy i jak z ich jakością? Cena jest tutaj na drugim planie, zależy mi jednak na wygodzie i jakości wykonania, wygląd w sumie też ma tutaj duże znaczenie.

2

Odp: Gdzie zaopatrujecie się w ubrania motocyklowe – szukam sklepu online?

Tylko markowa odzież według mnie i wtedy niezależnie gdzie kupujesz to zawsze będziesz zadowolona. Na odzieży do motoru zdecydowanie nie można oszczędzać, czasem ratuje nam ona zdrowie podczas poważniejszych upadków.

3

Ano właśnie tego też się obawiam, wzmocnienia na łokciach czy kolanach powinny być solidne, a i szwy doskonale wykonane.

4

Cześć! A byłaś może przypadkiem kiedyś w tym sklepie internetowym http://www.motocyklowysklep24.pl/? Zobacz sobie bo mają bardzo fajne ubrania motocyklowe tylko dobrych marek, znanych doskonale każdemu. Co ważne, przy większych zakupach możesz korzystać z dodatkowych rabatów lojalnościowych, bardzo się opłaca. Chłopaki w punkcie obsługi są bardzo pomocni podczas wyboru, jeszcze się nie zawiodłem.

5

Jeśli chodzi o MotocyklowySklep to ja również jestem bardzo z niego zadowolony. To faktycznie jest markowa odzież motocyklowa, nie żadne tanie podróbki z Chin. Naprawdę uważaj na inne sklepy jak kupujesz w sieci, dzisiaj masa podróbek na rynku i możesz takie byle co kupić nawet w cenie sugerującej produkt dobrej klasy. Tam nie ma takich wałków.

6

Spróbuję w takim razie, potrzebuję całego zestawu dla siebie więc może nawet załapię się na rabacik wink Pozdrawiam gorąco!