Temat: Gdzie kupiliście schodołaz?

Mam pytanie do was, może odpowiecie – chodzi mi o schodołaz, jeśli macie takie, to gdzie je kupiliście? Bo muszę o takim pomyśleć, ale jeszcze nie bardzo wiem, gdzie szukać.

2

Odp: Gdzie kupiliście schodołaz?

A o jakim myślałeś? Masz już wybrany model? Bo tych schodołazów wyprodukowali całkiem sporo, musisz wiedzieć, czego szukasz.

3

No właśnie jeszcze do końca nie wiem, jaki, po prostu mam w domu osobę na wózku, dorosłą, niby nie mamy dużo stopni do pokonania, ale zawsze. Dlatego pomyślałem o schodołazie, to chyba najlepsze rozwiązanie.

4

Pani ma rację musisz dobrze przemyśleć, jaki sprzęt ci się przyda, żebyś nie wywalił forsy na coś drogiego, a potem będzie leżeć nieprzydatne.

5

A co byście proponowali? Jakie są najlepsze? Jakie wy macie, bo chyba macie, skoro piszecie o tym z takim znawstwem?

6

No mam, pewnie, że się trochę znam. A który najlepszy – to zależy od potrzeb człowieka na wózku, od domu, ilości stopni itp. Zajrzyj do takiego sklepu, Maza-Med, mają całkiem spory wybór schodołazów, opisane są fajnie, coś powinieneś wybrać, tak myśle. W razie czego zapytasz mailem, zadzwonisz – i oni ci doradzą, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla ciebie.

7

Dzięki, to bardzo konkretna pomoc, czegos takiego poszukiwałem. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, jeszcze raz dziękuję!