Temat: Kiedy przeprowadza się detoks alkoholowy?

W jakich przypadkach przeprowadza się detoks alkoholowy? Czy to zalezy tylko od stanu zatrucia, czy może od czegoś innego? Odpiszcie proszę. Pozdrawiam serdecznie.

2

Odp: Kiedy przeprowadza się detoks alkoholowy?

Cześć, byłem na leczeniu w osrodku i w moim przypadku detoks okazał się niezbędny. Organizm był bardzo zatruty, a bez pozbycia się trucizn nie było nawet mowy o skutecznym leczeniu na innych poziomach bo ciało domagało się po prostu kolejnej dawki alkoholu. Później też przyjmowałem rózne leki ale już niezwiązane z detoksem. Opisuję tylko mój przypadek bo nie znam historii choroby innych. Jakoś nigdy nie miałem ochoty z nikim o tym rozmawiać.

3

Okej, rozumiem, a w jakim ośrodku byłeś? Może tam się czegoś dowiem?

4

Zależało mi na szybkim powrocie do zdrowia bo nie straciłem pracy tylko poszedłem na bezpłatny urlop a szefowi powiedziałem że jestem na coś chory. Zgłosiłem się tu: http://detoksalkoholowy.pl/ bo mają bardzo dobre opinie, wysoką skuteczność i przede wszystkim – gwarantują dyskrecję.

Była tam osoba z mojej rodziny i również wyzdrowiała dlatego będę chwalić to miejsce tak często jak tylko się da. Niestety nie znam szczegółów bo nie rozmawiamy o tej historii ale detoks chyba był.

6

Dziękuję za namiary na ośrodek i pozdrawiam gorąco smile

7

Drobiazg, zawsze chetnie pomagam w tych sprawach.