Temat: Mariusz Czajka – jak prowadzi swoje pokazy?

Witam wszystkich serdecznie. Wiele razy zastanawiałam się nad tym w jaki sposób będzie wyglądało moje wesele. Teraz kiedy zostało kilka miesięcy do tego wydarzenia mam mętlik w głowie. Koleżanka podpowiedziała, że teraz dobrze jest zapewnić gościom nieco innych atrakcji. Zaproponowała, by na weselu był obecny iluzjonista. Podpowiedziała, że pan Mariusz Czajka jest dobrym iluzjonistom. Czy ktoś z was miał okazję widzieć jego pokazy?

2

Odp: Mariusz Czajka – jak prowadzi swoje pokazy?

Witaj. Z tego co wiem to na weselach jest miejsce na orkiestrę, która bawi ludzi, ale o iluzjoniście to jeszcze nie słyszałem. Może to jakaś ciekawa odmiana. Niestety nie znam tego pana.

3

Dzień dobry wszystkim. Jak dla mnie Mariusz Czajka to dobry iluzjonista. Miałem okazję kiedyś bawić się na bankiecie, gdzie on prowadził swoje występy. Bardzo ciekawie zaproponował program. Kreatywny to on jest i to bardzo. Myślę, że warto go zamówić, będzie fajna atrakcja. Wiele osób już z resztą pisało, że Mariusz Czajka ma ciekawe programy, a przede wszystkim świetnie nawiązuje kontakt z publicznością. To trzeba mu oddać.

4

Hej wszystkim. Ja też jestem w podobnej sytuacji. Nie wiedziałam co zaproponować na zabawy weselne i przyjaciółka powiedziała, że może iluzjonistę. Też z chęcią poczytam opinie o konkretnych iluzjonistach, jacy są, co prezentują i ile biorą. Wybacz, że się wtrącam w twój temat, ale też chciałabym skorzystać.

5

Siemka wszystkim. Ja jestem zdania, że dobra magia to połowa sukcesu. Trzeba mieć jeszcze to coś, ten urok osobisty a pan Czajka ma to. Widziałem co potrafi na bankietach firmowych. Mogę polecić. Co do ceny to nie wiem.

6

Witajcie kochani. Coś może podpowiem. Podam wam adres na jego stronę mariuszczajka.pl, być może będzie pomocna. Tam jest wszystko od ofert po jego doświadczenie. Myślę, że najlepiej dowiadywać się o nim u źródła. Udostępnił też jakieś filmiki z pokazów, a więc można ustalić czy się nadaje. Jak dla mnie to jeden z lepszych iluzjonistów.