Temat: Szkolenia z cen transferowych?

Dzień dobry bardzo! Jak pewnie wszyscy wiecie ceny transferowe to jest taki problem, który potrafi niejednej osobie strącić sen z powiek. No normalnie masakra jakaś z tym jest. Ale czy da się w jakiś sposób przeszkolić, żeby wszystko w tej kwestii wiedzieć i bez problemu sobie z tym radzić?

2

Odp: Szkolenia z cen transferowych?

Da się. Są takie firmy, które robią szkolenia z takich rzeczy. Na przykład tpmpoland.pl takie organizuje.  Sam na takim byłem i teraz już o wiele więcej jarzę jeśli chodzi właśnie o te ceny transferowe. Przynajmniej człowiek jest spokojny, że robi wszystko dobrze i zgodnie z przepisami

3

A ja nie mogę znaleźć o tym informacji żadnych. Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? Chętnie bym się dowiedziała, ale jakoś nie mogę sobie sama dać rady z poszukaniem tego wszystkiego. Skąd Ty to wziąłeś?

4

Wejdź na stronę http://www.tpmpoland.pl/ceny-transferowe/szkolenia i tu są od razu informacje o tych szkoleniach z cen transferowych. Wybacz, mogłem już na początku dać prosto link do tej strony to byś nie musiała sama szukać