Temat: Zakup lampy drogowej na posesję.

Chodzi mi po głowie dość nietypowy wystrój zarówno domu, jak i jego otoczenia. Pomyślałam sobie o możliwości montażu na ogrodzie lamp, takich, jak stoją przy drogach, oczywiście w nowoczesnym wydaniu. Co o tym myslicie?

2

Odp: Zakup lampy drogowej na posesję.

Odważnie, ale za to może to być bardzo ciekawe. Myslę, że lampy drogowe w ogrodzie mogą nieźle wyglądać, zwłaszcza jakk się je odpowiednio wkomponuje w resztrę wyposażenia.

Nowocześnie…Ja proponuje jednak skorzystać z oświetlenia w wersji led, teraz coraz więcej tego się stosuje. Dostęp do wyposażenia takich lamp też jest bardzo łatwy. Kupiłam ostatnio żarówki led e27, z którymi do niedawna miałabym problem, jeśli chodzi o dostępność.

4

Postanowiliśmy z mężem, że tym razem zrobimy tak jak chcemy bez oglądania się na to co powiedzą sąsiedzi. Do niedawna musieliśmy się powstrzymywac od tego rodzaju inwestycji, bo nie mieliśmy jeszcze dokumentacji terenu.

5

Trzeba uważać czasami na sąsiadów…

6

Ja na szczęscie mam spoko sąsiadów…

7

Jak już tak odważnie planujesz, to może jeszcze coś nietypowego do mieszkania. Zobacz tutaj http://www.gitmarket.pl/awaryjne-led/ może uda się coś wkomponować w Twoje pomieszczenia.

8

Ja bym proponowała coś bardziej tradycyjnego, ale nie staroświeckiego. Po prostu lampy wiszące z żarówkami ledowymi to zawsze się sprawdza.