Temat: Zmiana wystroju pokoju dla dzieci

Cześć wraz z moim mężem ustaliliśmy, że najwyższy czas zmienić nieco wystrój pokoju naszych dzieci. Mamy dwóch niesfornych urwisów. Niestety brakuje nam inspiracji. Nie chciałabym zmieniać mebli, ale może je jakoś udoskonalić. Kupiliśmy już nowe meble biurkowe dla nich, na łóżka nowe nas już nie stać. Czy wiecie może jako można odnowić takie kanapy, aby wyglądały na nowe?

Odp: Zmiana wystroju pokoju dla dzieci

Witaj. Jest kilka takich sposobów by odnowić stare kanapy czy łóżka. Przede wszystkim powinnaś wziąć pod uwagę zakup nowego materiału. Takie obszycie innym materiałem na pewno pozwoli nadać nowszego wyglądu i nikt pewnie nie zorientuje się, że to te same łóżka. To zawsze tańszy zabieg niż kupno nowej kanapy. Pozdrawiam.

3

Dzień dobry. Uważam, że podpowiedź poprzedniczki to bardzo dobry pomysł. Tutaj mogą ci się przydać dekoracyjne tkaniny tapicerskie. Dzięki nim będzie można dokonać obszycia takiego łóżka i będzie ono miało znacznie lepszy wygląd. Ja też nie jestem za tym, aby za każdym razem wymieniać meble, skoro stare są jeszcze dobre.

4

Cześć i czołem. Ja tam uważam, że to nie obszycie, a dodatki stanowią najlepsze rozwiązanie. Wydaje mi się, że poduszki dekoracyjne będą z pewnością najlepszą ozdobą, a tym samym nieco odmienią ten wizerunek. Odpowiednia narzuta także zmieni wystrój, a wcale nie trzeba jej zaraz wszywać. Gdybym ja miała moim chłopakom coś zmieniać w pokoju to z pewnością byłaby to narzuta i ewentualnie kolor ścian, bo już zdążyli pobrudzić je. Powodzenia w wyborze.

5

Witam. Jeśli mam być szczery, to ja bym się tak z bym nie certolił. Kupiłbym kanapę do dziecięcego pokoiku od blackcatdesign.pl – F18 i po sprawie. Przecież one nie są takie drogie. A jak coś już się zużyło to trzeba to wymienić i po sprawie.

6

ja podobnie bym zrobiła, też kupiłabym kanapę.

7

Hej. A ja kupiłabym taką tkaninę http://blackcatdesign.com.pl/c/1618/tka … aniny.html. Trochę kreatywności i pomysł gotowy na nową kanapę. Do tego też bym zmieniła zasłonki albo dywan w zależności od tego co tam posiadacie, by zmiany były znacznie bardziej widoczne. No ale rozumiem, że są tacy, co lubią iść ze wszystkim na łatwiznę. Ja do takich nie należę.