Temat: Boję się sesji ślubnej! :(

Kochane, mam ogromny problem.. Boję się sesji ślubnej! yikes Wiem, że to głupie, ale jak pomyślę, że ktoś miałby mnie ustawiać albo że będzie mi ciągle robił zdjęcia… Jestem przerażona i na pewno będę nienaturalna.

2

Odp: Boję się sesji ślubnej! :(

Spokojnie, to tylko początkowy strach. Sesja pójdzie jak z płatka, a na ślubie i tak będziesz miała więcej rzeczy do ogarnięcia, więc zapomnisz o tym, że ktoś cały czas Ci robi zdjęcia wink

3

Koleżanka ma rację. Sesja ślubna wcale nie jest taka straszna! A najlepszym rozwiązaniem na przełamanie strachu jest wcześniejsza sesja zdjęciowa na przykład… Narzeczeńska wink Wiem co mówię bo miałam podobne obawy, ale na szczęście mój facet namówił mnie na sesję zaręczynową i po ślubie na zdjęciach już byłam całkowicie rozluźniona. Cudowne uczucie!

4

W takim razie chyba nie jest tak źle, jak mówicie smile ślub bierzemy za kilka miesięcy i w sumie nie wiem, czy będzie jeszcze czas na sesje narzeczeńską, ale może akurat znajomego fotografa uda się namówić na kilka luźnych fotek w plenerze wink Dzięki za pomoc!

5

Powodzenia i pamiętaj, na ślubie i tak jesteś tą najpiękniejszą. wink